Kinesis e-Wallet

Peněženka Kinesis je jedinečný produkt, který byl vytvořen speciálně pro měny a uživatele společnosti Kinesis. Vzhledem k jedinečnému charakteru blockchainu Kinesis a rozsáhlému rozsahu aplikací navržených pro tuto sadu měn, přináší Kinesis na trh doprovodnou e-peněženku na míru. Je navržena tak, aby její používání bylo velmi pohodlné a intuitivní. Sdružuje operace se všemi měnami Kinesis (KAU, KAG a další připravované) v jediné aplikaci.

 

 
Tato peněženka poskytne držitelům Kinesis rozhraní do Kinesis Blockchain Exchange (KBE) za účelem veškerých plateb a obchodování s měnami Kinesis proti dalším kryptoměnám a fiat měnám. Navíc Kinesis Wallet umožní uživateli převádět hotovost na svoji připojenou debetní kartu v systému Kinesis Pay nákupem fiat měn za měny Kinesis a naopak. Tato peněženka je výkonným nástrojem, pomocí kterého lze provádět veškeré operace v ekosystému Kinesis.
Co dělá Peněženku Kinesis tak jedinečnou?
Existuje řada klíčových charakteristik peněženky, které tým softwarových inženýrů plánuje dosáhnout, a to:
 
Snadnost použití:
Kinesis eWallet je speciálně navržena tak, aby byla uživatelsky přívětivá a snadno použitelná, narozdíl od většiny jiných elektronických peněženek. Cílem bylo učinit její ovládání intuitivní a oddělit uživatele od neznámého prostředí blockchainu a jeho šifrování. Uživatel vždy na první pohled vidí výsledky operací, transakce na blokchainu se snadno zadávají, jsou okamžitě viditelné. Úplná historie předchozích transakcí je připravena k zobrazení pro každý účet ve stejném jednoduchém rozhraní.
 
Všechny měny Kinesis v jedné peněžence:
Při otevření peněženky lze jasně vidět samostatnou kartu pro každou měnu Kinesis. Jakmile jsou tyto produkty zakoupeny, obchodovány, prodány, všechny transakce a měnové zůstatky jsou viditelné na příslušné kartě. Kryptoměny často vyžadují různé peněženky pro zobrazení různých měn. Tomuto se peněženka Kinesis vyhýbá.
Ze stejné aplikace bude uživatel schopen spravovat zůstatky každé měny Kiensis, kterou drží, a mít nad nimi nejjednodušší možnou kontrolu.
 
Použití normálního srozumitelného jazyka:
Jde o častou zkušenost uživatelů v typických e-Walletech, kde se pracuje s dlouhými klíči pro identifikaci účtů, provádění převodů, vytváření a nahrávání detailů účtu a ukládání šifrovaných klíčových informací. Peněženka Kinesis odstraňuje tuto zbytečnou komplikaci tím, že umožňuje uživatelům připojit k některým z těchto klíčů běžné názvy pro snadné a budoucí použití. Uživatel není maten tím, který účet je právě zobrazován, přiřadí si k účtům jména.
 
Správa příjemců:
Vzhledem k tomu, že Kinesis jsou plnohodnotnými digitálními měnami se všemi přidruženými funkcemi, předpokládá se, že budou využívány k pravidelným platbám výdajů, výplatám mzdy, převody mezi účty rodinných příslušníků atd. V současné době ve většině elektronických peněženek neexistuje žádný mechanismus k provádění opakovaných transakcí, aniž by bylo nutno znovu pokaždé zadávat veřejné klíče účtu příjemce. V peněžence Kinesis jednoduše vyberte příjemce ze seznamu a pokračujete.
 
Pokročilé funkce zabezpečení:
Na zabezpečení je kladen nejvyšší důraz v oblasti kryptoměn a peněženka Kinesis není výjimkou.

Výkonný bezpečnostní prvek přidaný do sítě Kinesis prostřednictvím e-peněženky Kinesis je funkce "podepsat a ověřit", která zajišťuje jakékoliv převody. Podpis umožňuje ověřit, zda daný uživatel je oprávněným uživatelem účtu Kinesis. Tím je podstatně ztíženo neoprávněné použití a nezákonné platby v síti. 
Tato bezpečnostní funkce je využívána v rámci interních procesů Kinesis, například při emitování mincí v KCX, přičemž minter bude muset autorizovat verifikační žádost ve své e-Wallet předtím, než budou vyražené mince převedeny do peněženky. Tím se zajistí, že je obdrží pouze oprávněný minter povolením ve své peněžence, do které budou následně vydány.
Dále existuje volitelná funkce pro více podpisů, která zajišťuje transakce mezi několika signatáři, kteří musí před provedením transakce na účtu tuto nejdříve povolit. Tato funkce může být konfigurována držitelem účtu Kinesis, když je vyžadováno, aby více účastníků schválilo platbu Kinesis před jejím provedením. Bez těchto autorizací nebude platba pokračovat. To je obzvláště užitečné pro institucionální uživatele systému Kinesis, kde může pro schválení transakce být zapotřebí více než jedna osoba.
 
Bezproblémový přístup do ekosystému Kinesis:
Kinesis eWallet je také navržen tak, aby umožnil bezproblémovou interakci mezi všemi platformami Kinesis, jako je obchodní centrum Kinesis, sekundární burza Kinesis, platební platforma Kinesis Pay Mobile Payment a systémy platebních karet.
Z této jediné aplikace bude možné převést měny společnosti Kinesis do všech platforem, abyste získali přístup k rozsáhlému spektru funkcí dostupných pro měny. To zahrnuje možnost převodu prostředků v reálném čase na připojenou debetní platební kartu. Změny zůstatků budou okamžitě viditelné v peněžence a finanční prostředky budou k dispozici na debetní kartě.

 
Mobilní bankovnictví:
Vzhledem k tomu, že společnost Kinesis chápe, že skutečná použitelnost měny spočívá v dostupnosti a snadnosti používání, bude Peněženka Kinesis dostupná i v mobilních aplikacích pro Android a iOS. Integrace peněženky Kinesis s debetní kartou Kinesis Pay znamená, že z pohodlí aplikace mobilního telefonu lze měny Kinesis během několika minut převést na fiat měnu a deponovat na debetní kartu.
Peněženka Kinesis je navržena tak, aby byla mnohem víc než jen e-peněženka, stejně jako Kinesis je navržen tak, aby byl mnohem víc než jen kryptoměna.
Tým Kinesis zajistil, že tato peněženka obohatí sadu nástrojů a byla navržena tak, aby rozšířila počet dimenzí funkčnosti usnadňující snadný přístup ke všem službám dostupným v ekosystému Kinesis a správu všech těchto služeb a plnohodnotné měny.
 
Rosalyn Charlton, Kinesis CTO
 
překlad tamira.cz