Založení elektronické peněženky - eWallet

Distribuce tokenů KVT bude probíhát v rámci existující sítě Ethereum (k obchodování měn Kinesis KAU, KAG .. bude později uvedena do provozu vlastní síť Kinesis s peněženkou Kinesis). K uložení tokenu KVT je potřeba mít elektronickou peněženku - eWallet. Aby si KVT token s peněženkou rozuměl, musí být Ethereum ERC20 kompatibilní. Pokud takový eWallet nemáte, je nutno si ho před objednáním KVT tokenů založit, což je velmi snadné. Elektronických peněženek existuje spousta, v následujícím odkazu je odzkoušený postup pro eWallet Metamask:
 
Postup je ve stručnosti tento (vyzkoušený a doporučený postup):
1) Pokud není nainstalován, instalovat GoogleChrome. Lze stáhnout ze stránky www.google.com/chrome/ kliknutím na     tlačítko www.google.com/chrome/# ("Stáhněte si Chrome").
 
2) Jakmile je Chrome nainstalován, přejděte na odkaz metamask.io/ což je stránka doplňku MetaMask - elektronické peněženky. Kliknutím na odkaz chrome.google.com/webstore/detail/nkbihfbeogaeaoehlefnkodbefgpgknn ("Get Chrome Extension") se otevře nové okno, v jeho horní části klikněte na tlačítko "Přidat do Chromu". Ikona eWallet s hlavou lišky se po instalaci objevuje v horní liště prohlížeče vpravo.
 
3) Po kliknutí na ikonu se objeví "Privacy Notice" kterou je potřeba potvrdit tlačítkem "Accept".
 
4) Dále se objeví "Terms of use", srolováním dolů se dostaneme opět k tlačítku "Accept", které odklikneme.
 
5) Objeví se okno, kde je potřeba do dvou oken zadat a potvrdit heslo k peněžence tlačítkem "Create".
 
6) DŮLEŽITÉ: Nyní dostanete 12 tajných "seedových slov". Těchto 12 slov si pečlivě zkopírujte a uchovejte někde v bezpečí a  tajnosti. Tato slova mohou být použita k obnovení vašeho účtu. Lze také kliknout na tlačítko "SAVE SEED WORDS AS FILE", pokud vám vyhovuje je mít uloženy v souboru na PC. Klepněte na tlačítko "OK" a pak na tlačítko "I'VE COPIED IT SOMEWHERE SAFE". 
 
7) Nyní budete přihlášeni do svého nového eWalletu. Klikněte na tlačítko "Síť" v levé horní části pole eWallet, abyste ověřili, zda je zvolena síť "Main Ethereum Network".
 
8) Klikněte na tři tečky "..." na pravé straně okna Walletbox a vyberte "View account on Etherscan" z rozbalovacího menu.
 
9) Otevře se nová karta prohlížeče s názvem "Etherscan". Na této webové stránce se zobrazí adresa eWallet v horní části obrazovky pod vyhledávacím pruhem.
 
10) Toto je adresa, která se použije v přihlášce KVT v oddílu 5, pokud objednáváte KVT jako společnost nebo v odd. 3, pokud objednáváte jako jednotlivec. Je zásadní, aby adresa byla zkopírována a přenesena do objednávky správně.
Pozor !!  Je potřeba dodržet malá a velká písmena, adresa je "CASE SENSITIVE".