Získání KVT tokenů, KAU a KAG 

KVT token představuje něco jako podíl ve společnosti a oprávnění podílet se na jejím zisku.  V tomto případě jde o podíl na transakčních poplatcích vybíraných v systémech KINESIS. Transakční poplatek při peněžních převodech bude nastaven na 0.45% a z těchto poplatků bude 20% měsíčně vypláceno držitelům KVT jako výnos v podobě KINESIS coinů (KAU, KAG).    


KVT token

 

KVT token je emitován s hodnotou 1000 USD. Do konce dubna 2018 probíhal předprodej se slevou 5-25%, do konce srpna zůstává sleva 2,5%, nyní probíhá veřejný prodej za plnou cenu. Majitelé KVT se mohou mj. zúčastnit předprodejní emise měny KAU a KAG s prémií 15%. KVT tokenů bude vydáno max. 300 000 z toho 210 000 pro veřejnost. Pro získání KVT tokenů je potřeba udělat toto:   

1) Založit si elektronickou peněženky (eWallet)                            2) Nakoupit KVT tokeny od KINESIS Ltd. - odkazy jsou zde zveřejněny. KVT lze nakoupit na firmu anebo fyzickou osobu, tj. jsou 2 odlišné formuláře:  

Nákup KVT - fyzická osoba

Nákup KVT - firma

KAU a KAG

 

Emise měn KAU a KAG bude zahájena 18. března 2019 a bude probíhat do 15.května 2019. Této před-emise (pre-ICO) se mohou zúčastnit majitelé KVT jako "minteři" s tím, že získají prémii 15% emitované hodnoty. "Ražení" spočívá v nakoupení minimálního objemu Au (100g) nebo Ag (1kg) na velkoobchodním trhu a prodání jako KAU resp. KAG na maloobchodním trhu. Pre-ICO končí k 15.5.2019, kdy začíná blockchain obchodování, resp. uvedení  systému do běžného provozu a prémie minterů klesne na 5%. Obchodování bude probíhat na síti odvozené od Stellar. 

www.stellar.org/